Kurumsal

Sezgin Lazer Makine, 2002'den beri sanayi tecrübesi olan kadrolarıyla yenilikçi teknolojiye sahip yüksek güçlü fiber lazerler, lazer diyotlar, optik fiberler, lazer kesim ve kaynak kafaları, soğutma üniteleri, plazma sistemleri ve lazer iş güvenliği koruyucu malzemelerinin satış ve servisini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz sac işleme makineleri, otomotiv, haberleşme, uzay-havacılık, sağlık ve mikrofabrikasyon sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle yurtiçinde üretimi sağlanamayan yüksek teknoloji ürünleri yerli sanayiye kazandırma bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden firmamız, her yıl artan iş hacmiyle yatırımlarına devam ederek hizmetini verdiği ürünlerin çeşitliliğini de artırmaktadır.

Yatırım öncesi ve sonrası desteklerini sunan arge, satış ve teknik servis ekiplerimiz, çözüm odaklı fiyat/performans ürünlerini endüstriye katmak için çalışmalarına sürekli devam etmektedir.

Satış öncesi görüşmelerden başlayarak sipariş, ürün tedariği, gümrük işleri ve adrese teslime kadar tüm hizmetler firmamız çatısı altında verilmektedir.

Geniş yedek parça stoğu ile zaman içinde oluşabilecek teknik talepleri anında karşılayarak, ihtiyaç duyulan en kritik zamanlarda malzeme desteği sağlamaktadır.

Uluslararası düzeyde kendini ispatlamış ürünlerin endüstriyel kullanımına rehberlik edecek bilgi ve tecrübeye sahip kadrolarıyla Sezgin Lazer Makine, endüstriden gelecek yenilikçi taleplere de her zaman açık olup çözüm ve kritik ortaklığı içeren iş modelleri de geliştirmektedir.